E-TAHSİLAT

E- Tahsilat sistemi sayesinde hukuk büromuz tarafından takip edilmekte olan dosyalarınıza ilişkin avukatlık ücreti, masraf, iş avansı, icra dosya borcu ve diğer ödemelerinizi TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri altyapısını kullanarak güvenli bir şekilde, anlaşmalı bankalara ait kredi kartınızla ister tek çekim ister taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz. TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri'nin güvenli ödeme sayfasına ulaşmak için lütfen aşağıda yer alan E-Tahsilat butonuna tıklayın.

 

UYARI

 

  1. Kredi Kartı ile yapılan ödemelerden banka tarafından alınan komisyon masrafları otomatik olarak hesaplanmakta ve ödeme yapan tarafından karşılanmaktadır.

  2. Dosya borcunuzu ve/veya yapacağınız ödeme tutarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

  3. Kredi kartınız ile "3D Güvenli Ödeme" yapabilmek için, kredi kartınızın 3D aktivasyonunun açık olması gerektiğini unutmayınız.

  4. Ödeme yaparken "Ödeme Alan" bilgisinin doğruluğunu kontrol ediniz.

  5. Ödeme yaparken "Yapacağınız Ödeme İle İlgili Detaylı Açıklama" bölümüne ödemeye ilişkin açıklama yapmayı unutmayınız.